468 60 x ADS
تهران
4 °C
آخرین اخبار

خانه » بخش سلامت » سلامت جنسی » زنان چه چیزی دوست دارند

زنان چه چیزی دوست دارند

زنان چه چیزی دوست دارند

در یک مطالعه در اروپا بعد از نظرخواهی از عده زیادی از زنها لیستی از مواردی که آنها بعد از رابطه جنسی و ارگاسم دوست دارند برایشان انجام شود، تهیه شده است.

به گزارش سلامت نیوز باید توجه داشت که گروههای مختلف خانمها تمایلات متفاوتی داشته و حتی ممکن است چیزهای موردعلاقه عده ای در این لیست وجودنداشته باشد.بعبارت دیگر موارد زیرقابل تعمیم به کل جامعه زنان نیست.

۱ – درآغوش گرفتن: تقریبا” همه خانمها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی ،توسط مرد درآغوش گرفته ونوازش شوند.در آغوش گرفتن و حلقه کردن دستها بدور زن و نوازش او احساس بسیارخوبی به زن میبخشد.حتی اگر بسیارخسته شده اید و دیگر انرژی برای ادامه دادن ندارید،دستهایتان را بدور اوحلقه کرده چندکلمه محبت آمیز به او بگویید وبعد بخوابید!

 

۲ – درمقابل گروه قبل،عده قلیلی از زنها هم هستند که بعد از پایان رابطه جنسی ،دیگر هیچگونه تماس جسمی و عاطفی را دوست ندارند.این افراد اظهار میکنند که آنهابقدری تحریک شده اند که بعد از آن هرگونه تحریک دیگری برایشان لذتی نداشته و عذاب آورخواهدبود.البته این خواسته هرگز به معنی سرد مزاجی این زنها نیست.آنها فقط دوست دارند مدت کوتاهی باخودشان تنهاباشند،پس آنها را درک کنید.

دربرخوردبا این زنها باید بعد از انجام رابطه جنسی از آنها بپرسید:«عزیزم حالت خوبه؟آیا همه چیز مرتب است؟ یا آیا چیزی احتیاج نداری؟» و بعد از ابراز خوشنودی ازانجام مقاربت با او،زن را نیم ساعتی تنها بگذارید تا استراحت کند.

۳ – صحبت کردن:هرچند اکثرمردها بدنبال رابطه جنسی خسته شده و یارای انجام هیچکاری را ندارند ولی گروهی از زنها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی کمی صحبت کنند.در این مواقع فقط باید گوش خود را به اوبسپارید! اگرخوش شانس باشید او به شرح آنچه گذشت و احساسش ازرابطه جنسی با شما می پردازد.اما مواظب باشید که در بین صحبتهای او صدای خوروپف شما بلند نشود!

همه مردها بعد از ارگاسم دوست دارند کمی بخوابند،این امرکاملا”طبیعی است.ولی به شریک جنسیتان هم توجه داشته باشید واجازه دهید او در کنارشما باشد، تا این تصورپیش نیاید که شما فقط به فکر خودتان هستید.

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۷

 • Amir ۰۹ بهمن ۱۳۹۰

  سلام.از ایمیل خوبتون ممنونم.ولى یه نکته مهم درمورد سکس کارهایى است قبل از ان باید انجام شود.

 • ali ۱۶ بهمن ۱۳۹۰

  salam mamnoon ba in emailetoon movafegam

 • alfredoo ۲۰ بهمن ۱۳۹۰

  salam mamnon az mail haye ziba v aliye shoma.

 • هستی ۳۰ بهمن ۱۳۹۰

  چجوری عضو بشم ؟

 • jalal ۰۳ اسفند ۱۳۹۰

  بسیار عالی بود.

 • jalal ۰۳ اسفند ۱۳۹۰

  اطلاعات به روز شده را همراه با عکسهای مرتبط را برام ایمیل کنید. متشکرم

 • سالار ۲۷ مهر ۱۳۹۱

  گفته هاتون عالیه تاثیر زیادی داره

ارسال نظر

مطالب مشابه مطلب فوق